התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Wednesday Apr. 13, 2011 to Tuesday May. 17, 2011
@ הקסטהtheCassette

אנחנו שמחים לבשר על תערוכה חדשה בפאב הקסטה, סטריט סיינס של אומן הרחוב סיינר. בערב הפתיחה ב-13.4.11, בשעה 21:00 תתקיים הרמת כוסית וסול סופרים יתקלט פאנק, סול, היפ הופ וג'ז.

  

על האומןSigner, בן 24, אמן רחוב ירושלמי, פעיל כ-7 שנים בסצנת אומנות הרחוב הישראלית. אם אתם מתגוררים בירושלים, כנראה שבשנה האחרונה לא מעטים ראו עבודות שלו, אפילו בדרך למכולת. סינגר חבר בקבוצת AFK, הכוללת 8 אמנים נוספים ופעילה בסצינת הגראפיטי הישראלית מראשיתה. סינגר פרסם את עבודותיו במספר תערוכות בירושלים ותל אביב, בינהן בגלריית עדן. זוהי תערוכת היחיד הראשונה של Signer בירושלים.

 

 

על התערוכה: התערוכה Street Signs משתמשת בקרטון, בחומר שנאסף ברחוב. סינגר מתערב במרחב הציבורי במטרה להשפיע על הלך הרוח של העוברים והשבים. העבודות נתונות לפרשנות והעקרון המרכזי הנו שמירה על האיזון בסביבה העירונית הטבעית, בעוד כל אדם בוחר האם לבחון או לא לבחון את העבודה. בתום התערוכה, העבודות ימצאו את דרכן בחזרה לרחוב ויצרו שילוט שמטרתו להעיר את התושבים, אף אם רק לרגע, ולתפוס את תשומת לבן להתרחשות שונה ומעניינת.

על ערב הפתיחה: במקביל לחשיפת התערוכה בחלל הקסטה, תהיה הרמת כוסית לכבוד הפתיחה ו-Soul Supreme, חלק מ-AFK יתקלט פ'אנק, סול, היפ הופ, ג'אז וכל מה שיש לו נשמה ונמצא על ויניל.

Entrance Fee: ₪ 0
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Location Details
הורקנוס 1, ירושלים 1 Horkanus St, Jerusalem

Events During This Exhibition @ הקסטהtheCassette

Wednesday Apr. 13, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Thursday Apr. 14, 2011
יהודית. תקלוט

Friday Apr. 15, 2011
עבודות וידאו

Saturday Apr. 16, 2011
תקלוט תילנדי

Sunday Apr. 17, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Monday Apr. 18, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Tuesday Apr. 19, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Wednesday Apr. 20, 2011
דיג'יי סאליבה (ירושלים) ודיג'יי Kid Kidar (ברלין).

Thursday Apr. 21, 2011
רימוך. תקלוט

Friday Apr. 22, 2011
עבודות וידאו

Saturday Apr. 23, 2011
I-Zebra. תקלוט

Sunday Apr. 24, 2011
Sahbang. תקלוט

Monday Apr. 25, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Tuesday Apr. 26, 2011
תום. תקלוט

Wednesday Apr. 27, 2011
ערב מטאל

Thursday Apr. 28, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Friday Apr. 29, 2011
עבודות וידאו

Saturday Apr. 30, 2011
התערוכה סטריט סיינס | Street Signs - Exhibition

Tuesday May. 03, 2011
Vomit While You Can

Wednesday May. 04, 2011
Sticky Disco

Thursday May. 05, 2011
הדוד תום

Saturday May. 07, 2011
היימן ג'ה וסקביאס

Wednesday May. 11, 2011
אורגזמטרון

Saturday May. 14, 2011
ירדן אלבוחר

Monday May. 16, 2011
האשכנזים של זורם